• Home
  • List of Reviewers

List of Reviewers

# Full Name Email Affiliation Rank Degree ORCID Publons Medenly
1 Hadi Imani h.imani@scu.ac.ir Associate Professor
2 Farzad Hayati hayati@um.ac.ir دانش آموخته Graduate PhD
3   r.mohammadivet@gmail.com Associate Professor PhD
4 Ahmadreza Mohamadnia mohamadnia@um.ac.ir عضو هیئت علمی Associate Professor PhD
5 Hasan Borji hborji@um.ac.ir
6 Ahmadreza Mohamadnia a_mohamadnia@yahoo.co.uk دانشگاه تهران Associate Professor PhD
7 Davoud Kazemi dkazemi@iaut.ac.ir Prof PhD
8 Rahim Mohammadi r.mohammadi@urmia.ac.ir گروه جراحی و تصویر برداری تشخیصی، دانشکده دامپزشکی، دانشگاه ارومیه، ارومیه، ایران Associate Professor PhD
9 Samaneh Ghasemi samanehghasemi0@yahoo.com Assistant Professor PhD
10 hamideh kalateh rahmani kalatehrahmanivetmed@mail.um.ac.ir Prof PhD
11   roohi.samaneh@yahoo.com علوم پزشکی بابل Assistant Professor PhD
12   shakib.pegah@yahoo.com علوم پزشکی لرستان Assistant Professor PhD
13 Mehrdad Mohamadi mohammadi@guilan.ac.ir عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان Associate Professor PhD